Трохи фактів з історії однієї з найпопулярніших платформ для (мікро)блогінгу




«Just setting up my twttr»,  написав Jack Dorsey в одному з перших повідомлень у започаткованій ним мережі. Було це в березні 2006.

Орнітологічне походження зображення цілком закономірне: назва Twitter походить від англійського слова twit  цвірінькати, щебетати.


На малюнку Ви бачите еволюцію логотипу компанії.


Але вона еволюціонувала не лише візуально.

До 7 листопада 2017 року Twitter накладав лаконічні обмеження для графоманів: доступних знаків для одного допису було 140, а стало 280.

У вересні 2017 року відбувалося тестування можливості світити вдвічі довшими за тодішній стандарт повідомленнями.

Впродовж перших кількох днів тесту багато людей твітили до ліміту у 280 знаків, оскільки це було щось нове, але незабаром після нормалізації поведінки помітили, що коли людям потрібно було використовувати більше 140 символів, вони твітили легше і частіше. Але теж важливо, що люди твітили знову здебільшого до 140 символів і стислість Twitter не змінилася.


Більшість використовувала 50 знаків, пояснили у Компанії і додали, що коли користувачі хотіли написати більше, вони просто робили більше твітів.


Яка подія стала початком використання Twitter для поширення гарячих новин?

Janis Krums публікував фото на опис рятувальної операції з борту порома на річці Гудзон, після того, як капітан  Chesley Sullenberger посадив літака Airbus A319  рейсу 1549 U.S. Airways з пасажирами на воду 15 січня 2009 року.


Хто став першим «володарем» 1 мільйона «послідовників» у Twitter?

17 квітня 2009 Ештош Кутчер та Опра Уінфрі першими подякували користувачам сервісу за таку довіру і увагу.


Події Арабської Весни і подальших революцій в регіоні – аж до Революції Гідності в Україні стали тими точками в історії, в яких Twitter відіграв одну з ключових комунікаційних та координаційних ролей.


До речі, коли в твітах пишуть «RT», то здебільшого це – не посилання на російських пропагандистів з однойменної новинної групи (колишня Russia Today), а лише акронім для ретвіту  «retweet».




Коментарі